Z lesa rovno na výstavu

Vážení návštevníci,

Podtatranské múzeum v Poprade, kultúrna inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja, v spolupráci s Podtatranským mykologickým klubom Vás pozývajú na výstavu čerstvých húb nazbieraných v Podtatranskej kotline a v podhorí Vysokých Tatier "Z lesa rovno na výstavu".
Súčasťou výstavy bude komentovaná prehliadka aktuálne rastúcich húb v Poprade a blízkom okolí, a tiež mykologická poradňa, ktorej odborným garantom je RNDr. Andrej Akurátny - mykológ, biológ a mikrobiológ.

Výstava bude sprístupnená v dňoch 4. - 6. októbra 2023 (streda 9:00 - 16:00, štvrtok 9:00 - 16:00, piatok 9:00 - 12:00), v prednáškových priestoroch Podtatranského múzea v Poprade na Vajanského 72/4 058 01 Poprad. Medzi 12:00 hod. a 13:00 hod. prebieha technická prestávka.

Vstupné na výstavu 2 €.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zmena programu vyhradená.

Galéria k výstave