Tvorivé dielne "Voňavé Vianoce v múzeu"

December je mesiacom Vianoc, darčekov, vianočného stromčeka, mesiacom tradícií či bohato prestretého stola. Vianoce si spájame s darčekmi a teplom domova, sú pre nás všetkých jedným z najkrajších sviatkov v roku. Vianočné sviatky sú už pred dverami – príďte sa teda spolu s nami vianočne naladiť! Podtatranské múzeum v Poprade pripravilo pre deti vianočné tvorivé dielne – tradičné pečenie voňavých oblátok a výrobu ozdoby na vianočný stromček s použitím prírodných materiálov.

Tvorivé dielne sú určené pre vopred objednané školské kolektívy, objednať sa je možné na t. č. 052/7721 924.

Uskutočnia sa v prednáškových priestoroch múzea na Vajanského 72/4 Poprad, od 19. 12 2023 do 21. 12. 2023 (utorok až štvrtok), od 9:00 – 13:00. Trvanie tvorivej dielničky je 45 minút – 1 vyučovacia hodina. Vstup každú celú hodinu.

Vstupné: 3 €/žiak, pedagogický sprievod zdarma.

Galéria k podujatiu